Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
Tokë në shitje në rrugen ''Pogej'' 19/10/2020
Tokë në shitje në rrugen ''Pogej''
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë tek rruga "Pogej''dhe ka nje sipërfaqe te pergjithshme prej 243 m² . Ndodhet ne nje zone shume te volitshme dhe te favorshme. Toka gëzon dokumentacion të rregullt.
Shkodër 62000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira te Spitali 17/10/2020
Ambient biznesi me qira te Spitali
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit. Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente. Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo. Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m². Jepet me qira vetëm ambient, pa përf...
Shkodër 70000.00 Lek
Ambient biznesi me qira në Unazen Perendimore 17/10/2020
Ambient biznesi me qira në Unazen Perendimore
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi ne Unazen Perendimore afer xhamise se Bektashinjeve , me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 510m². Ambienti eshte dy katesh dhe ka nje ndarje te tille: Kati i I: eshte i ndare ne dy pjese me siperfaqe 80 m² dhe 30 m² KatI i II: ka nje siperfaqe prej ...
Shkodër 2.50 Dollar US$
Ambient biznesi me qira tek Kinemaja 15/10/2020
Ambient biznesi me qira tek Kinemaja
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kinemaja. Ka sipërfaqe prej 70 m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga oborri i kinemasë dhe nga rruga . Cilesite e ambjentit: -eshtë e shtruar me pllakë -vetratë xhami -dritare duralumini -një banjo -kondicioner -ndodhet në një zonë me...
Shkodër 40000.00 Lek
Tokë për shitje te Kolaudimi 12/10/2020
Tokë për shitje te Kolaudimi
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m². Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”. Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.
Shkodër 100000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Vaso Kadia'' 10/10/2020
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Vaso Kadia''
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin (-1) te ndodhur ne rrugen ''Vaso Kadia ,afer Piano Bar dhe me nje sipërfaqe prej 309 m².Ambienti ka ne perberje banakun dhe sallen e lojrave qe eshte ideale pre femijet si dhe dy banjo te paisur me hidrosanitaret e nevojshme.Eshte i shtruar ...
Shkodër 10000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira mbas Rektoratit 05/10/2020
Ambient biznesi me qira mbas Rektoratit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi mbas Rektoratit. Ka sipërfaqe prej 54 m². Ambienti ndodhet në katin e parë .Është e shtruar me pllakë, një banjo. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 25000.00 Lek
Ambient biznesi me qira te Insituti 02/10/2020
Ambient biznesi me qira te Insituti
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Insituti, rruga Hasan Riza Pasha. Ka sipërfaqe prej 65m². Ambienti ndodhet në katin e parë me pamje nga rruga .Është e shtruar me pllakë, sistem aspirimi, tavan me ndriçim, një banjo . Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 40000.00 Lek
Ambient biznesi me qira 02/10/2020
Ambient biznesi me qira
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Revolucioni Antikomunist Hungarez”. ✅Ambienti ka këto cilësi: – Është i shtruar në pllakë. – Kolonat janë të veshura me mermer dhe tavani me gips. – Ka dritare duralumini dhe grila elektrike. ...
Shkodër 700.00 Euro €
Kapanon per shitje ne rrugen ''Pal Engjelli'' 02/10/2020
Kapanon per shitje ne rrugen ''Pal Engjelli''
Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 1550 m² ku 850m² eshte kapanon dhe 700m²eshte oborr si dhe vendndodhje:Rruga ''Pal Engjelli'' perball ish Fabrikes se miellit. Kapanoni është i përshtatshëm për fasoneri.
Shkodër 265.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Bahcallek 01/10/2020
Ambient biznesi me qira në Bahcallek
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me nje sipërfaqe prej 150m² dhe me adresë: Bacallek. ✔Cilësitë e ambjentit: – Vetrande xhami – Ndodhet buzë rrugës kryesore – Mund te shfrytezohet per aktivitete dhe biznese te ndryshme – Mund te ndahet ne dy kate pasi ka nje lartesi prej 6m
Shkodër 500.00 Euro €
Ambient biznesi me qira te Dollari 30/09/2020
Ambient biznesi me qira te Dollari
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Dollari. Ka sipërfaqe prej 200 m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga rruga . ✔Ambjenti ka këto cilësi: -eshtë e shtruar me pllakë -dritare duralumini -një banjo -një faqe muri xham -ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 500.00 Euro €
Tokë në shitje në rrugen Sheuqet Muka 25/09/2020
Tokë në shitje në rrugen Sheuqet Muka
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. – Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
Shkodër 220.00 Euro €
Tokë në shitje në Velipoje 19/09/2020
Tokë në shitje në Velipoje
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym (5000 m²) me adresë Pulaj, Velipojë. Është e përshtatshme për ndërtime resortesh, vila pushimi etj. Toka ka të gjithë dokumentacionin e duhur hipotekor.
Shkodër 125000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në rrugen Shkoder-Koplik 17/09/2020
Ambient biznesi me qira në rrugen Shkoder-Koplik
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi ne kat te pare me nje sipërfaqe prej 250m² dhe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik. ✔Cilësitë e ambjentit: – Ndërtuar vitet e fundit me kushtet më bashkohore. – Dritare dopio-xham termike (kundër temperaturave). – ka ballkon – tre banjo...
70000.00 Lek
Ambient biznesi me qira rrugen Shkoder-Koplik 17/09/2020
Ambient biznesi me qira rrugen Shkoder-Koplik
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi ne kat te pare me nje sipërfaqe prej 250m² dhe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik. ✔Cilësitë e dyqanit: – Ndërtuar vitet e fundit me kushtet më bashkohore. – Dritare dopio-xham termike (kundër temperaturave). – ka ballkon – tre banjo –...
Shkodër 70000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek rruga Hysen Lacej 14/09/2020
Ambient biznesi me qira tek rruga Hysen Lacej
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek rruga Hysen Lacej, rrethrrotullimi i Dobraçit. Ka sipërfaqe prej 148m². Ambienti ndodhet në katin e parë me pamje nga rruga . ✔Cilësitë e ambientit: -eshtë e shtruar me pllakë -ka dy hyrje të ndara -dy banjo -ndodhet në një zonë me mjaft qarkulli...
Shkodër 50000.00 Lek
Ambient zyre me qira në rrugen ''Vaso Kadia'' 12/09/2020
Ambient zyre me qira në rrugen ''Vaso Kadia''
Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: - eshte e shtruar me pllakë - ka vetratë xhami - e pajisur me grila - ka kondicioner.
Shkodër 50000.00 Lek
Ambient biznesi me qira në rrugen ''Gjylbegaj'' 11/09/2020
Ambient biznesi me qira në rrugen ''Gjylbegaj''
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ngjitur me bar-kafe “Dejà vû”. Ambienti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 150 m². ✔Cilësitë e ambientit: – Është i ndarë në dy ambiente – Nuk ka k...
Shkodër 800.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje në rrugen ''Pazarit'' 10/09/2020
Ambient biznesi për shitje në rrugen ''Pazarit''
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhisteni, Rruga e Pazarit. Dyqani ka sipërfaqe 91 m² dhe ndodhet në katin përdhe. Ambjenti mund të shfrytëzohet për çdo lloj aktiviteti.
Shkodër 91000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Rus 09/09/2020
Ambient biznesi me qira në Rus
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me nje sipërfaqe prej 70m² te pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ndodhur në Sheshin e madh Rus. Ambjenti është i ndarë në dy dhoma, dhe secila ka nga një banjo. Të dy ambjentet kanë vetratë xhami për një reklamim sa më të mire si dhe ofroj...
Shkodër 35000.00 Lek
Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu 31/08/2020
Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi tek Kolpingu , me sipërfaqe prej 133m². Ambienti ndodhet në katin e parë buzë rruge . ✔Cilësitë e ambjentit: -Është e shtruar me pllakë -ka vetratë xhami -ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset .
Shkodër 200000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit 29/08/2020
Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të qytetit, sheshi “2 Prilli”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 120 m², dhe ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme biznesi. Vendndodhja e ambientit e bën atë lehtësisht të dallueshëm në rrugën kryesore.
Shkodër 240000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje,rruga ''Edit Durham'' 22/08/2020
Ambient biznesi për shitje,rruga ''Edit Durham''
Sun Real Estate ofron për shitje një ambjent biznesi me një sipërfaqe të përgjithshme 138 m² por qe mund te ndahet edhe ne dy pjese: - ambjenti I me nje siperfaqe prej 88m² - ambjenti II me nje siperfaqe prej 50m² Ambjenti ndodhet në katin e pare me adresë: Rruga Edit Durham prane Hotel Tradita ✔Cil...
Shkodër 850.00 Euro €