Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
Fondet e shpejte. 16/01/2018
Fondet e shpejte.
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email [email protected]
Tiranë falas
01/01/2018
Ketkoj Babysiter
**kerkojm babysiter per femi 8 dhe 6 vjet per me shum info 0767075730**
Zvicer falas
12/12/2017
Raki rushi
Kam 30 liter raki rushi shume te mire dhe te bere pa hile shitet me 500 leke liter Vendndodhja ne Tirane komuna Parisit
Tiranë falas
Shiten pajisje per market 18/11/2017
Shiten pajisje per market
Shiten paisje per market.Shiten paisje komplet ose vec e vec.1Tavoline banak marketi,1frigorifer mural 2frigorifer banak,1fetatrice,1peshore elektronike,kompjuter DELL ONE TOUCH bashke me tastiere dhe mouse,raft druri per fruta perime,rafte metalike,etj... Per me shume informacion kontaktoni ne nr.0...
Tiranë falas
Nasi 01/11/2017
Nasi
Prsh .jam 41 vjeqar jeto ne zvicer po kisha pasur deshir qe ta njoftoja nje vajz serjoze per te jetuar ne ch ..po mosha nuk prish pun fare spse veq te jet e menqur edhe simpatike .ju lutem mundi me me sjel ne imelin ti [email protected]?ju Mir pres
Zvicer falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA 30/10/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Shkodër falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Tiranë falas
20/10/2017
kerkoj pune ju lutem
pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jam korrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi te me ndihmoje tme shkruaj ne 0666177055, flm
Tiranë falas
20/10/2017
kerkoj pune ju lutem
pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jam korrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi te me ndihmoje tme shkruaj ne 0666177055, flm
Tiranë falas
11/10/2017
kerkoj ndihme
ju lutem ju lutem te me mirkuptoni, jam nje djale dhe me besoni qe jam ne nje gjendje te veshtire, nqs do mundeshit te me ndimonit me 250 Mije leke te vjetra per nje problem familjar do ju isha mirenjohes perjetesisisht dhe sigurisht keni fjalen time ne nder te familjes do jua rikthej, nqs do ma ben...
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA 09/10/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
06/10/2017
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet e nevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makineri per hamburger dhe te gjitha produktet e mishi punishtja e ngritur prej 4 vitesh e gatshme per ushtrimin e aktivitetit
Tiranë falas
06/10/2017
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet e nevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makineri per hamburger dhe te gjitha produktet e mishi punishtja e ngritur prej 4 vitesh e gatshme per ushtrimin e aktivitetit
Tiranë falas
04/10/2017
Itali falas
04/10/2017
Podujeva (Besiana) falas
25/09/2017
furre buke pasticeri
shitet Furre buke pasticeri **
Vlorë falas
20/09/2017
pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e
pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Tiranë falas
Shitet Biznes Pastrik Kimik 20/09/2017
Shitet Biznes Pastrik Kimik
Shitet biznes Pastrim Kimik. Biznes funksional disavjecar me klientele te rregullt. Dyqani eshte komplet i rinovuar me mobilje te reja (te gjitha perfshihen ne cmim). Ambjenti eshte me qera mujore 25.000Leke. Pajisjet e pastrimit jane gjermane ne kushte shume te mira: BOWE P520, tharese profesionale...
Tiranë falas
Shitet Biznes Pastrik Kimik 20/09/2017
Shitet Biznes Pastrik Kimik
Shitet biznes Pastrim Kimik, biznes funksional disavjecar me klientele te rregullt. Dyqani eshte komplet i rinovuar me mobilje te reja (te gjitha perfshihen ne cmim). Ambjenti eshte me qera mujore 25.000Leke. Pajisjet e pastrimit jane gjermane ne kushte shume te mira: BOWE P520, Tharese profesionale...
Tiranë falas
KBH LOAN OFFER 2% LOAN OFFER APPLY NOW URGENT LOAN OFFER LOAN 11/09/2017
KBH LOAN OFFER 2% LOAN OFFER APPLY NOW URGENT LOAN OFFER LOAN
Are you Looking for urgent Loan??for Business/Personal or for any purpose then email us now to get fast approval, with Low Interest rates @ 2%, our E-mail address is below Email :: [email protected]
falas
06/09/2017
njohje me nje vajze
pershendetje, jam ne djale 35 vjec, i punesuar, interesohem per te njohur nje vajze vertet serioze, ju lutem kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Tiranë falas
06/09/2017
Programimi nepermjet gjuhes Java SE 8
HardSoft organizon kursin "Programim nepermjet gjuhes Java SE 8" ne periudhen 2 tetor 2017 - 28 janar 2018 (pushim nga data 25 dhjetor deri ne daten 7 janar). Ky kurs eshte i vlefshem per studente qe deshirojne te pregatiten ne gjuhen Java per te konkuruar ne certifikimet Oracle (Exam Numb...
Tiranë falas
Pershendetje 18/07/2017
Pershendetje
vajza me kontaktoni ne Fcb per me shum 💸💸
Tetove falas