Kërko

Kontrolloni me shitësin
Jam pa leternjoftim mund te punoj si fotografe 15 vjeçare

Kerkoj Pune
Postuar 4 vjet më parë
1060 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Jam pa leternjoftim mund te punoj si fotografe 15 vjeçare

Kerkoj Pune
Postuar 4 vjet më parë
1060 shikime

Përshkrimi

Përshëndetje, jam vajzë dhe jam vetëm 15 vjeç ende nuk kam letërnjoftim por duhet të punoj, mund të punoj si fotografe mirë por për shkak se jam në shkollë jam e lirë të punoj prej orës 14:00 deri sa është orari i mbarimit të punës...
Do të isha e lumtur sikur dikush të më kërkonte..
Nëse ka ndonjë ofertë tjetër lajmërohuni dhe do të mendohem se a mundem ta bëj.. Vërtetë kam nevojë për punë!

Kontaktoni Rejhan Jashari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Rejhan Jashari
  Rejhan Jashari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Reçicë E Madhe, Tetove, Maqedoni, MAQEDONI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Jam pa leternjoftim mund te punoj si fotografe 15 vjeçare nga Rejhan Jashari