Kërko

660.00 Euro €
KERKOHET SHOFER KAMIONI CE

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
112 shikime

660.00 Euro €
KERKOHET SHOFER KAMIONI CE

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
112 shikime

Përshkrimi

KOMPANIA WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ SHOFER KAMIONI ME PATENT CE... JEMI KOMPANI SERIOZE NE JU BEJME LETRA ITALIANE PER 3 MUAJ

Profili i Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
Recruiting Work Italy Regjistruar për 1+ vit 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Recruiting Work Italy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Recruiting Work Italy
  Recruiting Work Italy
  17 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 17 Rruga Prokop Sorra Durres, 2001, Tregu Industrial, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.31379, 19.44251

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KERKOHET SHOFER KAMIONI CE
  660.00 Euro € KERKOHET SHOFER KAMIONI CE nga Recruiting Work Italy