Kërko

3500.00 Euro €
Puna dhe akomodimi ne hotel

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 6 muaj më parë
277 shikime

3500.00 Euro €
Puna dhe akomodimi ne hotel

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 6 muaj më parë
277 shikime

Përshkrimi

Puna dhe akomodimi ne hotel

Hotel Diamond është një hotel i ri me 5 yje në qendër të qytetit pranë liqenit Lugano. Kërkojmë recepsionist, kamerier, kuzhinier, pjatalarës, kuzhinier picash për t'iu bashkuar ekipit tonë të punës Diamond në Zvicër. Lloji i punës: me kohë të plotë. Ju lutem, hoteli ka nevoje per punetore serioze, burra dhe gra, qe mund te punojne dhe te paguhen cdo muaj. Pra, nëse keni përvojë për. Opera. Ju lutemi na dërgoni CV-në dhe foton tuaj në këtë email [[email protected]]. whatsapp: +41445867974 Mezi pres të punësoj një punëtor të vërtetë që mund të punojë dhe të qëndrojë në apartamentin e hotelit.

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Gramsh, Elbasan, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Gramsh, Elbasan, SHQIPERI
  40.89045, 20.16537

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Puna dhe akomodimi ne hotel
  3500.00 Euro € Puna dhe akomodimi ne hotel nga anonim