Kërko

50000.00 Lek
Vend i lirë për Shofer me patentë të klasit c dhe të posedojë CAP

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
232 shikime
Nuk ka foto

50000.00 Lek
Vend i lirë për Shofer me patentë të klasit c dhe të posedojë CAP

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
232 shikime

Përshkrimi

Vend i lirë për Shofer me patentë të klasit c dhe të posedojë CAP për transport me rrethet me kamionçinë BENZ 609.
0682057103

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i JASO PLAVA

JASO PLAVA
JASO PLAVA Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni JASO PLAVA (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  JASO PLAVA
  JASO PLAVA
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga 5 Maji, Medreseja, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.3448, 19.82529

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  50000.00 Lek Vend i lirë për Shofer me patentë të klasit c dhe të posedojë CAP nga JASO PLAVA