500.00 Euro €
Shiten apartamente ne plazh 500€m2

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
137 shikime
Nuk ka foto

500.00 Euro €
Shiten apartamente ne plazh 500€m2

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
137 shikime

Përshkrimi

Shiten apartamente me 500€m2. Rrota e Kuqe, plazh Durrës.
Ashensor, certifikate pronesie, vendparkim.
Vend I banuar per 12 muaj. Per te jetuar vet ose per ta dhene me qera.

+355695530571

Profili i Feniks Home

Feniks Home
Feniks Home Regjistruar për 1+ vit 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Feniks Home (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Feniks Home
  Feniks Home
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rrota E Kuqe Plazh, Rrota E Kuqe, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  500.00 Euro € Shiten apartamente ne plazh 500€m2 nga Feniks Home