77380.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
192 shikime

77380.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
192 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me:
????Adresë: Sheshi Demokracia ngjitur me Exalco, Shkoder
????Sipërfaqe: 106 m², kati VIII
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? dy dhoma gjumi
– ???? dy banjo
–???? nje ballkon
–✔Ashensor
-????ÇMIMI: 77,380 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1690 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  41.99786, 19.39919

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES
  77380.00 Euro € SHITET APARTAMENT 21 NE QENDER TE SHKODRES nga Rino Nika