Pa pagesë
dyqan me qera

Dyqane
Postuar 9 vjet më parë
190 shikime

Pa pagesë
dyqan me qera

Dyqane
Postuar 9 vjet më parë
190 shikime

Përshkrimi

Japim dyqan me qera,ne ishull lezhe.50 metra katror me vetrine dhe me banjo.prane rruges nga lezha per ne autostrade.dyqani aktualisht eshte ne aktivitet.mundesi shfrytezimi dhe te nje hapesire per magazine te hapur.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  ishull lezhe, ishull lezhe, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  dyqan me qera dyqan me qera dyqan me qera
  Pa pagesë dyqan me qera nga Anonim