Kërko

18000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
290 shikime

18000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
290 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
????Adresë: Mbrapa Teatri Migjeni, Shkoder
????Sipërfaqe: 65 m², kati III
Përbëhet nga:
– ???? sallon dhe kuzhine
– ???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
????ÇMIMI: 18,000 leke/muaj
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 9 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  9 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.03965, 19.52439

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES
  18000.00 Lek JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE QENDER TE SHKODRES nga Rino Nika