50.00 Euro €
Shes toke ne kamez

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
118 shikime
Nuk ka foto

50.00 Euro €
Shes toke ne kamez

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
118 shikime

Përshkrimi

Shes toke ne kamez,me dokumenta te rregullta,ne lagje te banuar prej vitesh.,sa kalon fushen sportive

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Arben

Arben
Arben Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Krujë, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Arben (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arben
  Arben
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Afer Tregut, Kamez, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32481, 19.78886

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  50.00 Euro € Shes toke ne kamez nga Arben