20000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
412 shikime

20000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
412 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me:
????Adresë: rr. Tafiliceve, pallati Sait Fishtes, Shkoder
????Sipërfaqe: 80, m², kati VI
Përbëhet nga:
– ???? sallon dhe kuzhine
– ???? dy dhoma gjumi
– ???? nje banjo
–???? nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Kuzhina njera pjese e shtruar me pllake dhe pjesa tjeter parket.
–✔ Dhomat parket.
–✔ Ashensor.
????ÇMIMI: 20,000 leke/muaj
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 10 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1698 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  10 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Dergut, Shkoder
  42.38481, 20.42492

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER
  20000.00 Lek JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER nga Rino Nika