85.00 Euro €
Shtëpi 3112w

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
101 shikime
Nuk ka foto

85.00 Euro €
Shtëpi 3112w

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
101 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ka 3 dhoma gjumi sallon të bollshëm , guzhinë dhe i gjithë ambjenti është i mobiluar. Shtëpia ndodhet mbi port. Në kodër. Ka pamje të plotë nga deti dhe qyteti në të gjitha anët me ballkon. Ndodhet në katin e gjashtë dhe nuk i pengohet pamja nga ndërtesa të tjera.Është shumë afër shëtitores dhe plazheve.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Gramos

Gramos
Gramos Regjistruar për 2+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Gramos (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gramos
  Gramos
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Sheshi Europa, Kodër, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI
  39.87113, 20.00161

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  85.00 Euro € Shtëpi 3112w nga Gramos