35000.00 Lek
APT 11 me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
129 shikime
Nuk ka foto

35000.00 Lek
APT 11 me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
129 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera shtepi 1+1 me ballkon, e mobiluar shume mire, me te gjitha kushtet. Kati i dyte i banimit, me ashensor. Pallati eshte i pozicionuar ne radhe te pare mbi Big Market, perballe mbikalimit te kembesoreve, mbi qendren Kristal, te stacioni i autobuzit. Shtepia jepet per njerez serioze, preferohen cifte dhe nuk lejohen kafshet shtepiake. Shtepia eshte e lire pas dates 21 Qershor 2023. Pagesa 35000Lek/Muaj. (te reja).
Per cdo pyetje telefononi ne numrin: 0683335225
Faleminderit paraprakisht.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Drita Hysaj

Drita Hysaj
Drita Hysaj Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Drita Hysaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Drita Hysaj
  Drita Hysaj
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirana, Albania, 1060, Rr.Shkelqim Fusha, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.3656, 19.75714

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  35000.00 Lek APT 11 me qera nga Drita Hysaj