Kërko

30000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
404 shikime

30000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
404 shikime

Përshkrimi

Sun real estate ofron me qira apartament 2+1 me:
adrese: kryqezimi i prek calit, shkoder
siperfaqe: 85 m2, kati i
perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
dy dhoma gjumi
nje banjo
ballkon
cilesite e shtepise:
e shtruar me pllake.
Kondicionere.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Cmimi: 30,000 leke/muaj

te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
rino nika +355676666765
+355695292667
sunrealestate. al@gmail. com

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1690 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06912, 19.51383

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER
  30000.00 Lek JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 PREK CALI SHKODER nga Rino Nika