Kërko

400.00 Euro €
Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
137 shikime

400.00 Euro €
Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
137 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne katin e 8, te nje pallati 12-katesh, ne Tirane ne zonen e Brrylit. 2+1+ballkon+tualet, me ashensor dhe i miradministruar. Ndodhet direkt ne buze te rruges, perballe maternitetit te ri " Koço Gliozheni". Pamja e ballkonit dhe dritareve nga Lana e gjelberuar(unaza e Tiranes). Une-drita 24/7. Gjysem i mobiluar. Gjendet prane te gjitha fasiliteteve te qytetit: transportit publik, bareve dhe restoranteve, maternitetit, poliklinikes, dyqaneve dhe parkut te femijeve. Pranohen vetem familjar serioz.
Çmimi: 400 €.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Juli

Juli
Juli Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Juli (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Juli
  Juli
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga " Sitki Çiço", Brryli, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33299, 19.83789

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane
  400.00 Euro € Ekskluzive Apartament me qera ne zonen e Brrylil Tirane nga Juli