Kërko

35000.00 Lek
Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
231 shikime

35000.00 Lek
Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
231 shikime

Përshkrimi

Jepet apartament me qera 1+1 (i pershtatur ne 2+1) kati 8 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, i bollshem dhe me ndricim.
Celular: 0682301001 / 0695730773

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Baci

Baci
Baci Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Baci (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Baci
  Baci
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Rexhep Shala, 1000, Yzberisht, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32446, 19.78122

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht
  35000.00 Lek Jepet apartament me qera 11 i pershtatur ne 21 Yzberisht nga Baci