Kërko

90000.00 Euro €
Shitet shtëpi 2 katëshe në Kamëz

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 vjet më parë
432 shikime
Nuk ka foto

90000.00 Euro €
Shitet shtëpi 2 katëshe në Kamëz

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 vjet më parë
432 shikime

Përshkrimi

Shitet shtëpi 2 katëshe nëzonën e Kamzes.Shtepia ka siperfaqe ndertimi 150 m2 dhe truall rreth e perqark 500 m2.Shtepia dhe trualli janë me hipotekë.Shtëpia ndodhet pranë qendrës së Kamzës.Shtëpia shitet 90 mijë euro.Telefon 00355695291520

Kontaktoni Anonymous (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonymous
  Anonymous
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kamez, Kamez, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  90000.00 Euro € Shitet shtëpi 2 katëshe në Kamëz nga Anonymous