Kërko

30.00 Lek
Ambient zyre me qera

Zyra
Postuar 3 vjet më parë
178 shikime
Nuk ka foto

30.00 Lek
Ambient zyre me qera

Zyra
Postuar 3 vjet më parë
178 shikime

Përshkrimi

Jepet ambient zyre me qera ne Rruga Myslym Shyri ne Katin e 2, 51m2.
Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr cel
+355 69 213 6637

Kontaktoni Drita Pepi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Drita Pepi
  Drita Pepi
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Reuga Myslym Shyri, Tirane, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  30.00 Lek Ambient zyre me qera nga Drita Pepi