1700.00 Euro €
QeraShitje

Zyra
Postuar 1 vit më parë
157 shikime

1700.00 Euro €
QeraShitje

Zyra
Postuar 1 vit më parë
157 shikime

Përshkrimi

Jepet me Qera/Shitet njesi sherbimi .
Kati 0 (mundesi parkimi) .
E pershtatshme per zyra/dyqan/call centre/klinika/aktivitete te ndryshme .
Aktualisht e ndare ne 5 hapsira (pasi me pare eshte perdorur me pare per zyra).
Me dy tualete te ndara.
Cmimi : 1700Euro i diskutushem.
Adresa : Rruga Mujo Ulqinaku, mbrapa Kishes Katolike tek Rruga Kavajes
Per me shum info : 0692050747

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Mariglen Shkambi

Mariglen Shkambi
Mariglen Shkambi Regjistruar për 1+ vit 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mariglen Shkambi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mariglen Shkambi
  Mariglen Shkambi
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Kavajes, 1000, Tiranë, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32806, 19.81109

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  QeraShitje QeraShitje QeraShitje QeraShitje QeraShitje
  1700.00 Euro € QeraShitje nga Mariglen Shkambi