400.00 Euro €
Ambjent pe zyre

Zyra
Postuar 6 muaj më parë
64 shikime
Nuk ka foto

400.00 Euro €
Ambjent pe zyre

Zyra
Postuar 6 muaj më parë
64 shikime

Përshkrimi

Ambjent per zyre me qera kati i 2 pallati te Eglo
(Japim dhe dyqane apo parkime me qera )

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Gesti gesti

Gesti gesti
Gesti gesti Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Gesti gesti (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gesti gesti
  Gesti gesti
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pallati Te Eglo, 12345, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  400.00 Euro € Ambjent pe zyre nga Gesti gesti