62000.00 Euro €
Shitet ambient zyre

Zyra
Postuar 3 vjet më parë
361 shikime
Nuk ka foto

62000.00 Euro €
Shitet ambient zyre

Zyra
Postuar 3 vjet më parë
361 shikime

Përshkrimi

Shitet ambient zyre 51 m2 ne Rruga Myslym Shyri ne katin e 2 me vleren 62 .000€
Te interesuarit te kontaktojne ne
0692136637

Kontaktoni Esi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Esi
  Esi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Myslym Shyri, Tirane, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  62000.00 Euro € Shitet ambient zyre nga Esi