Kërko

25000.00 Lek
JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI

Zyra
Postuar 1 vit më parë
224 shikime

25000.00 Lek
JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI

Zyra
Postuar 1 vit më parë
224 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira Klinike Dentare me:
Adresë:???? rr. Nacionale Shkoder-Koplik, ngjitur me Xhovani 4
Sipërfaqe: ????40 m²
–✔Ambienti ka vetrate te medha xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore
–✔ Zyre
–✔ Banjo
–✔ Nje paradhome
–✔ Klinika eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

????ÇMIMI: 25.000 Leke/muaj
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder-koplik, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.12585, 19.55295

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI
  25000.00 Lek JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI nga Rino Nika