Kërko

50000.00 Lek
SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER

Zyra
Postuar 1 vit më parë
225 shikime

50000.00 Lek
SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER

Zyra
Postuar 1 vit më parë
225 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me:
Adresë: ???? rr. Kole Idromeno, Pedonale, tek Bar Chicago .
Sipërfaqe: ????80 m² , kati II

perbehet nga:
- tre magazina
- ???? nje banjo

-✔ Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti
-✔ laminat dhe pllake,
-✔ vetrate e jashtme per reklamim,
-✔ vetrate te shkallat

????ÇMIMI: 50,000 Leke/muaji
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 6 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1725 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  6 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER
  50000.00 Lek SHITET AMBIENT BIZNESI NE PEDONALE SHKODER nga Rino Nika