Kërko

800.00 Euro €
Ambient Komercial per qira ne Don Bosko

Zyra
Postuar 1 vit më parë
188 shikime

800.00 Euro €
Ambient Komercial per qira ne Don Bosko

Zyra
Postuar 1 vit më parë
188 shikime

Përshkrimi

Ambient Komercial per qira ne Don Bosko!
Ambjent i shfrytezueshem per biznese te ndryshme si zyra, call centre, klinike dentare, laborator dhe per shume funksione te tjera.
Ambjenti eshte i sapo rikonstruktuar.
Tavan me ndricim , spote te brendshme ,cilindra te jashtem ,led etj.
Kondicionim, Aspirim, ambient per kuzhine dhe Tualet.
Ambjenti ka fasade xhami me shikueshmeri nga rruga.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Aldi Velo

Aldi Velo
Aldi Velo Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldi Velo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldi Velo
  Aldi Velo
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Muzaketa, Don Bosko, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33978, 19.80513

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambient Komercial per qira ne Don Bosko Ambient Komercial per qira ne Don Bosko Ambient Komercial per qira ne Don Bosko
  800.00 Euro € Ambient Komercial per qira ne Don Bosko nga Aldi Velo