Kërko

600.00 Euro €
Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
175 shikime

600.00 Euro €
Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
175 shikime

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qira te Sheshi Willson !
Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, 2 dhome gjumi dhe ballkon,ndodhet ne katin e 4 te nje pallati shume te mire administruar me ashensor,ne nje zone mjaft te qete.
Prona ndodhet ne nje zone shume te preferuar te kryeqytetit,me te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Aldi Velo

Aldi Velo
Aldi Velo Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldi Velo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldi Velo
  Aldi Velo
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirana E Re - Sheshi Willson, Tirana E Re - Sheshi Willson, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.30723, 19.66239

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson
  600.00 Euro € Jepet apartament 21 me qira te Sheshi Willson nga Aldi Velo