Kërko

700.00 Euro €
Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
200 shikime

700.00 Euro €
Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
200 shikime

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira tek Gjimnazi Petronini!
Apartamenti organizohet ne nje koridor hyres qe ben shperndarjen ne nje dhome gjumi, sallon + ambjentin e gatimit, si dhe dy dhoma gjumi te tjera, si dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet praktikisht ne katin e trete sepse kati zero eshte pa shkalle.
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese komode, lokacionin qe ka apartamenti e ben shum te favorshem per te jetuar, pasi ndodhet afer liqenit te tiranes, si dhe afer qendres se tiranes.
Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Profili i Aldi Velo

Aldi Velo
Aldi Velo Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldi Velo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldi Velo
  Aldi Velo
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Petronini, Tirana E Re, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32232, 19.82517

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini
  700.00 Euro € Jepet apartament 31 per qira Gjimnazi Petronini nga Aldi Velo