Kërko

Pa pagesë
Duhen punetoret e hotelit

QR CODE
Hotele
Postuar 4 vjet më parë
120 shikime

Pa pagesë
Duhen punetoret e hotelit

QR CODE
Hotele
Postuar 4 vjet më parë
120 shikime

Përshkrimi

Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pune qe punon nga ky muaj, pra ju lutemi nese e dini se mund te beni nje pune ne hotel dhe restorant, na kontaktoni permes Departamentit tone te Burimeve Njerezore me CV / Resume tuaj per me shume informacion rreth punes. Ajo qe na duhet jane kameriere, kamariere, gatuan. Na dergoni me email ne [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Duhen punetoret e hotelit
  Pa pagesë Duhen punetoret e hotelit nga Anonim