Lajmerime Premium me pagese

Premium
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
2 vjet më parë
80000.00 Euro €
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
I ri
2 vjet më parë
Shitet apartament 1+1, Mine Peza, Tiranë. 75m2. Kati 4. Pallat i ri me ashensor. 80000€. 0694400107
Gjendje: I ri
80000.00 Euro €
4939036 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
Blete ne Shitje
2 vjet më parë
Kontakto shitësin
Blete ne Shitje
Shes
2 vjet më parë
Shiten koshere me Blete ne gjendje shume te mire
Vendndodhja: Peje, KO Transaksioni: Shes
Kontakto shitësin
4969826 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
2013 Lexus LX 570
3 vjet më parë
Kontakto shitësin
2013 Lexus LX 570
Angli
Vetura,gjejmakina
3 vjet më parë
For Sale neatly used 2013 Lexus LX 570,with at a very good price. no engine fault and no accidents record.  Contact E-mail: [email protected]
Vendndodhja: Angli
Kontakto shitësin
4970440 persona shikuan
U shtua 3 vjet më parë
Premium
Shitet apartament + parkim, Golem
2 vjet më parë
45000.00 Euro €
Shitet apartament + parkim, Golem
I ri
2 vjet më parë
Golem, kompleksi Alb Adriatik, shitet apartament +vend parkim. 45000€. Apartamenti ndodhet në kati 1 banim. I mobiluar ne menyre modeste. Me certifikate pronesie. 0694400107
Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: I ri
45000.00 Euro €
4970562 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë

Fito para tani

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë, lehtësisht.

Shtuar së fundmi tek lajmerimet tona

Shitet Dyqan me sip.60 m2 ne rrugen 5 Maji Tirane
2 javë më parë
61000.00 Euro €
Shitet Dyqan me sip.60 m2 ne rrugen 5 Maji Tirane
I ri
Shes
2 javë më parë
Shitet Dyqan me sip.60 m2 ne rrugen 5 Maji Tirane. Dyqani ndodhet ne fund te rruges 5 Maji, ne katin 0 ne Pallat te ri 7 katesh.Dyqani eshte investim qe do i rritet vlera pasi eshte ne nje zone me zhvilim te shpejte urban. Dyqani ka Certifikate pronesie.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutemi kontakt...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
61000.00 Euro €
32 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Tek Tatimet, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 120 m2, Kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dy ballkone Cilesite e shtepise: - Kuzhina dhe dhomat te shtruara me parket. - Kondicioner ne sallon dhe dhome. Hyrja ofrohet e mobiluar. - Ashensor....
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
41 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET APARTAMENT 2+1  RUS, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1 RUS, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
3 javë më parë
ZBRITJE CMIMI Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Merkata, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2, Kati IX Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Shtruar pllake. Ashensor. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 97,000 Euro CMIMI NE ZBRITJE: 89,000 Euro T...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
35 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET VILE 2-KATESHE, VILU, VELIPOJE
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET VILE 2-KATESHE, VILU, VELIPOJE
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje vile dy-kateshe me: Adrese: rr. nr.13 Vilu, Velipoje Siperfaqe truallit: 400 m2 Ndertim: 150 m2 Te ndare: Kati pare 70 m2 Kati dyte 70 m2 Ambient gatimi 10 m2 Kati pare perbehet nga: sallon nje banjo Kati dyte perbehet nga: tre dhoma gjumi nje depo Kuzhina e gatimit-e jashtme. 320 m...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
32 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.
1 muaj më parë
3000000.00 Euro €
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.
I ri
Shes
1 muaj më parë
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Ambjentet e biznesit ndodhet 700 m nga Restorant Vellezerit Osmani. Ambjentet jane 2 godina 3- kateshe me sip. ndertimi 3000 m2 dhe 2 kapanone industriale me sip 5400 m2.Truall eshte 17 dynym. Ambjentet jane buze rruges dhe kane pamje ...
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
3000000.00 Euro €
39 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane.
2 javë më parë
305000.00 Euro €
Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane.
I ri
Shes
2 javë më parë
Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. Vila eshte 2 kateshe + papafingo, me nje siperfaqe ndertimi prej 285 m2. Kati i pare ka 3 Dyqane dhe nje parking,Kati i dyte ka nje sallon ndenje/dhome gatimi, nje dhome gjumi, 2 koridore, 2 tualete dhe nje ballkon.Kati i tre...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
305000.00 Euro €
23 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Nazmi Kryeziu, Kryqezimi i Zdrales, Shkoder . Siperfaqe: 256.4 m2 Kati 0 banjo Cilesite: Fasade xhami. Do te shtrohet me pllake. CMIMI: 130,000 leke/muaj I NEGOCIUSHEM! Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
40 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke are, me: Adrese: Boge, Malesi e Madhe Siperfaqe: 5173 m2 - Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 25 E/M2 Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
30 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET TOKE, RR. DR ALI SPAHIJA, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE, RR. DR ALI SPAHIJA, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke, me: Siperfaqe: 750 m2 Adrese: rr. Dr Ali Spahija, Shkoder Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile, shtepi private etj Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 120,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +3...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
64 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane
1 javë më parë
458000.00 Euro €
Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane
Tiranë, AL
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
1 javë më parë
Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall me Hipoteke buze rruges kryesore Paskuqan Tirane. Lokali ndodhet ne rruge kryesore afer Unazes se re. Lokali pozicionohet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Paskuqanit dhe afer ures se Institutit Kamez. Lokali ka dokumentacion te rregult hipotekor. Per ...
Vendndodhja: Tiranë, AL
458000.00 Euro €
22 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re..
3 ditë më parë
40000.00 Lek
Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re..
I ri
Qira
3 ditë më parë
Pallati me lokalin Bohem prane Bar Artisti, prane stacionit te urbanit ne Astir, kati i 3-te me ashensor. Apartament 2+1+2 banjo me dritare plus 2 ballkone. E mobiluar plotesisht. Jepet vetem per afat te gjate dhe vetem per familje. E pershtatshme per 4 vete. Qeraja perfundimtare 40.000 Leke, plus 1 qera garanci te kth...
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
40000.00 Lek
8 persona shikuan
U shtua 3 ditë më parë
SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
Dyqane
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: Shengjin, afer Fushakeve. Siperfaqe: 138 m2 Vetrate xhami. Buze rruges kryesore. Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka. 70 m2 verande Dokumentacion i rregullt. CMIMI: 19,000,000 Leke Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nik...
Kontrolloni me shitësin
35 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira shtepi 2+1 me: Adrese: Truma e Dugajeve te Reja, Shkoder Siperfaqe: 87 m2, kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo ballkon Ofrohet e mobiluar. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 60,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
29 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET BIZNES, RR. MARIN BICIKEMI, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET BIZNES, RR. MARIN BICIKEMI, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
ZBRITJE CMIMI Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, prane UK, Shkoder . Siperfaqe: 48 m2 – Nje banjo. –✔ Kontrata me kompanite Vodafone, Easypay, Ria etj. –✔ Kontrate me kompanite e udhetimeve si: Air Albania, My planet, Netferry etj. –✔ Telebingo. –✔ Buze rruge kryesore. CMIMI: 12...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
26 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
1 muaj më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
1 muaj më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, lgjj Perlat Rexhepi, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 E shtruar me pllake Vetrate xhami Banjo CMIMI: 30,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
62 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Lulishtja tek Sahati, Shkoder Siperfaqe: 145 m2, kati II Perbehet nga: – ???? sallon dhe kuzhine – dy dhoma gjumi – dy banjo – dy ballkone –✔ Ofrohet e mobiluar. –✔ Shtruar pllake. –✔ Ashensor. CMIMI: 40,000 Leke/muaj ——————————– Te interesuarit ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
24 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET TOKE BUZE BPASS-IT, SHKODER
6 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE BUZE BPASS-IT, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke, me: Siperfaqe: 4800 m2 Adrese: rr. Zana e Malit, Dobrac Cilesite e tokes: - Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile, shtepi private etj - Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 65,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Ni...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
12 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
3 javë më parë
Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me: Adrese: Tek Meridiani, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 96 m2, Kati III Perbehet nga: sallon dhe kuzhine tre dhoma gjumi dy banjo Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 500 Euro/muaj Te inte...
Kontrolloni me shitësin
43 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
Shitet Dyqan me sip.30 m2 ne rrugen Qemal Stafa Tirane.
1 javë më parë
93000.00 Euro €
Shitet Dyqan me sip.30 m2 ne rrugen Qemal Stafa Tirane.
Të përdorura
Shes
1 javë më parë
Shitet Dyqan me sip.30 m2 ne rrugen Qemal Stafa Tirane. Dyqani ndodhet mbi pazari i ri buze rruges Kryesore, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Kryeqytetit. Dyqani ka Certifikate pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
93000.00 Euro €
32 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET TRUALL, DUDAS, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TRUALL, DUDAS, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje truall me: Adrese: rr. Ahmet Haxhija, Dudas, Shkoder Siperfaqe : 300 m2 Ndertim prej 81.9 m2 Oborr 218.1 m2 Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 45,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
31 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET TRUALL AFER SHKOLLES JORDAN MISJA, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TRUALL AFER SHKOLLES JORDAN MISJA, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje truall, me: Siperfaqe: 223 m2 Adrese: rr. Vladimir Jani, Shkoder - Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 85,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
31 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
3 javë më parë
45000.00 Lek
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
I ri
Qira
3 javë më parë
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. Tek Kopshti Zoologjik, pallati i ri cilesore me ashensor jap apartament 1+1+banjo+ballkon : Kati 3 i banimit. dhe me mobilim te mire, orientimi teper relaksues nga Liqeni artificial. Siperfaqe 70m2. Pallati ndodhet tek 2 luanet. Preferohet qeragji per afat te gjate. Qeraja 50....
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
45000.00 Lek
32 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane.
2 javë më parë
39800.00 Euro €
Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane.
I ri
Shes
2 javë më parë
Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Apartamenti eshte afer Komisariatit nr.4 Tirane , dhe ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues 6- katesh. Garsoniera ka nje aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet me dritare. Pallati ka vend parkimi para. Garsonera ka dokumentacion te rregullt...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
39800.00 Euro €
39 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
Ofroj me qera dyqan te ri bashkohor 29m2 kati 0 Mangalem 21, Alidem nga person privat
1 muaj më parë
300.00 Euro €
Ofroj me qera dyqan te ri bashkohor 29m2 kati 0 Mangalem 21, Alidem nga person privat
I ri
Qira
1 muaj më parë
Kontaktet e mia, person privat: 0036202922801 (viber, whatsapp). Ofroj me qera si pronar ne kompleksin Mangalem 21 ne Alidem nje dyqan te ri me kubature 29 m2. Pallati eshte i vitit 2023 dhe dyqani eshte dorezuar nga kompania Kontakt me kushte bashkohore. Punimet kane mbaruar, dyqani eshte gati per hapje aktiviteti. Ky...
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
300.00 Euro €
43 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë