Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

25 vjec,supermodel

falas
te tjera 10/03/2017 64

Përshkrim

jam nje djal 25 vjec shum i pashem
kerkoj goca per aventura sekrete,te me shkruajn vetem vajzat e bukra,ato te shemtuara mos ta marin mundimin kot :p
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "