Kërko

5000.00 Lek
Qumesht blete geshtenje

Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
241 shikime
Nuk ka foto

5000.00 Lek
Qumesht blete geshtenje

Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
241 shikime

Përshkrimi

Qumesht blete geshtenje bio i sapo prodhuar 10 cc 5000 leke.Shmil Elbasan

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i Ali Hoxhaj

Ali Hoxhaj
Ali Hoxhaj Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Elbasan, Elbasan, SHQIPERI

Kontaktoni Ali Hoxhaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ali Hoxhaj
  Ali Hoxhaj
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 28 Nentori, 3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan, SHQIPERI
  41.11518, 20.08452

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  5000.00 Lek Qumesht blete geshtenje nga Ali Hoxhaj