Kërko

8.00 Lek
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 3 vjet më parë
860 shikime

8.00 Lek
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 3 vjet më parë
860 shikime

Përshkrimi

makineri oksigjeni jepet vetem me qera

Profili i ladi

ladi
ladi Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni ladi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ladi
  ladi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qereshnik, Qereshnik, Berat, Berat, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  makineri oksigjeni jepet vetem me qera  0695808383 makineri oksigjeni jepet vetem me qera  0695808383 makineri oksigjeni jepet vetem me qera  0695808383 makineri oksigjeni jepet vetem me qera  0695808383 makineri oksigjeni jepet vetem me qera  0695808383
  8.00 Lek makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383 nga ladi