Kontrolloni me shitësin
Nuk po ngritet

Nga mjeksia
Postuar 4 vjet më parë
502 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Nuk po ngritet

Nga mjeksia
Postuar 4 vjet më parë
502 shikime

Përshkrimi

Nuk di pse nuk me ngritet penisi ndoshta shkaku kur gruja nuk ka ereksion dhe rrall ben raporte me mua

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Toni

  Comment 2 vjet më parë

  Toni wrote: Qe te vyne qi grujen ti kallxom mua, muijm me bo treshe

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mitrovice, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Nuk po ngritet nga anonim