100.00 Dollar US$
Femer simpatike

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
600 shikime
Nuk ka foto

100.00 Dollar US$
Femer simpatike

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
600 shikime

Përshkrimi

Nje femer simpatike ,kerkoj te tjerat fls nga afer thjeshte te set simpatike max 23vj ......Arjoni

Kontaktoni Arjon Metaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arjon Metaj
  Arjon Metaj
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Don Bosko, Donbosko 21 Dhjetori Etj, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  100.00 Dollar US$ Femer simpatike nga Arjon Metaj