Kontrolloni me shitësin
Keshilla per gruan

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
554 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Keshilla per gruan

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
554 shikime

Përshkrimi

Kerkoj nje njeri qe me keshillon per gruan pse ajo nuk eshte ne form të bej seks shpesh me mue por vetem njeher muaj, keshilltari duhet të jetë me eksperienc per ket lemi e Jo per shaka, dhe duhet jetë njeri i pjekur. Flm per mirekuptim [email protected]

Kontaktoni Ivuajturi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Toni

  Comment 1 vit më parë

  Toni wrote: Qe je interesuar me ta qi grujen, ti kallxom un ta kryij kit pun

  Detajet e shitësit

  Ivuajturi
  Ivuajturi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Keshilla per gruan nga Ivuajturi