Kërko

Kontrolloni me shitësin
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
951 shikime

Kontrolloni me shitësin
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
951 shikime

Përshkrimi

Shes Paisjen estetike per trajtimin e Celulitit -KaviationSK13 Germany (pothuajse e re) prodhim Gjerman, super super kualitet dhe cilsore, posedon te gjithe dokumentacionin perkates me dogane te paguar, eshte ne garancion nga firma SHR Germany ne Duseldorf, e cila paisje sherben per trajtimin e Celulitit,shkrirje e dhjamit tek pjesa e barkut, Zvoglim i matur i perimetrit, shtrengim i lekures, etj.

Kontaktoni Pronari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Pronari
  Pronari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Aleksander Mojsiu, Prishtine, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany
  Kontrolloni me shitësin Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany nga Pronari