Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

20 Euro Dita-Apartament i mobiluar 3 dhoma 85 m2 per qera gjate veres

20.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti per qera ditore ose javore.eshte I pajisur me guzhine, dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. Ka 1 krevat doppio dhe dy krevat tek.ndodhet shume afer detit ne plazh Iliria. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "