Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Apartament 2+1

90.00 Euro €

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Don Bosko Tirane pallati Aurora. Apartamenti eshte i ri ne katin e katert me 2 banjo. Siperfaqia 91.5 m2 Cmimi 90 000 € Nr kontakti 0675701113
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "