Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

25000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek ish-5 Heronjtë . Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m²dhe ndodhet në katin e nëntë(IX). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - dy ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dhomat janë të mobiluara. Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "