Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

11.00 Euro €
Dyqane 07/03/2020 11

Përshkrim

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazinë 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Garazhi mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për më shumë informacione ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "