Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 me qira tek markata në Rus

250.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 tek markata ne Rus . Apartamenti ka sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin e shtate (VII).
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
-2 Ballkone .
Cilësitë e apartamentit:
– është i shtruar me pllakë
–dhomat janë të mobiluara,ka kondicioner
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "