Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me qira tek Radio Shkodra

300.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek Radio Shkodra, godina e re . Apartamenti ka sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV).
Eshte i shte i shtruar ne pllake,dritaret jane me grila.Mund te sherbeje dhe te perdoret edhe si ambjent zyre
Apartamenti ofrohet me qira i pamobiluar.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "