Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Magazina ne shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë 15/07/2019
Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë
Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit. Ambienti ka sipërfaqe 81 m². Është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje. Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt ...
Shkodër 30000.00 Euro €
Ambient biznesi në shitje te Policia 08/07/2019
Ambient biznesi në shitje te Policia
Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në mënyrën e duhur për ambient zyrash. Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².
Shkodër 600000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç 12/06/2019
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m². * Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara. – Tarabat...
Shkodër 185000.00 Euro €
Shes Magazine me hipoteke. 11/04/2019
Shes Magazine me hipoteke.
Shes magazine 430 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge , 50 metra nga rreth rrotullimi I Saukut ,e rikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy dyer te medha.Eshte e pershtateshme per banim edhe per ndertim . Aktualisht eshte me...
Tiranë 260000.00 Euro €
04/02/2019
Shkodër falas
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan 28/11/2018
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe me sip.1500 m2/ kati + 2000 m2 truall, hipoteke dhe adrese ne fshatin Mlize - Elbasan . * Cmimi shitjes 500.000 euro. (i negociueshem) ! * Cmimi qerase 1500 euro / muaj (i negociueshem) ! * Cel.0694791410 / viber - whatasapp
Elbasan falas
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat 28/11/2018
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi me sip.trualli mbi 500 m2 secili + ndertesa 100 &120 m2, te gatshme per cdo lloj aktiviteti me adrese ne zonen e Sharres - Kombinat ,Tirane.Prona ka hipoteke. ndertese dhe trualli ne proces legalizimi ! *Çmim shitje nga 169 milion lek zbret ne 155 milione lek...
Tiranë falas
19/11/2018
Shes magazine
Shes magazine 375 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge ,e rikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy dyer te medha . Aktualisht eshte me qera 1000 euro ne muaj.Shitet 270000 euro i diskutueshem .NR I TEL 0694774829,0686268980.
Tiranë falas
Shes magazine 19/11/2018
Shes magazine
Shes magazine 375 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge ,e rikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy dyer te medha . Aktualisht eshte me qera 1000 euro ne muaj.Shitet 270000 euro i diskutueshem .NR I TEL 0694774829,0686268980.
Tiranë falas
Kashar, Shitet Magazine 01/11/2018
Kashar, Shitet Magazine
Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke. Magazina ka nje siperfaqe prej 250 m2 (me lartesi 5.5 m), ndersa trualli eshte 350 m2. Toka ka dokumenta pronesie ndersa magazina eshte ne proces legalizimi. Ndodhet ne Km 5, Kashar, prapa Neranxi. Cmimi: 150.000 euro Per m...
Tiranë falas
08/08/2018
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Magazine ne shitje ne kompleksin siri me siperfaqe 27 m2 dhe cmim 12000 euro.
Tiranë falas
08/08/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe me siperfaqe 41m2 dhe cmimm 21000 euro
Tiranë falas
01/08/2018
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Magazine ne shitje ne kompleksin siri me siperfaqe 27.5 dhe cmim 12000 euro.
Tiranë falas
01/08/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri me siperfaqe 47.5 dhe cmim 21000 euro.
Tiranë falas
31/07/2018
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Shitet magazine ne kompleksin siri . Me siperfaqe 27.5m2 dhe cmim 12000 euro.
Tiranë falas
31/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri . Me siperfaqe 47.5 m2 dhe cmim 21000 euro.
Tiranë falas
30/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri. Me siperfaqe 47.5 dhe cmim 21000 euro.
Tiranë falas
Shitet Magazine 28/07/2018
Shitet Magazine
OKAZION SHITET MAGAZINE 100 metra nga rruga trasballkanike dhe 2 km larg nga porti vlores,100m larg stacionit te trenit, 250 m2 jan t ndertuar me beton dhe 180 m2 jan me ternit dhe nje bac prej 70 m2 .Magazina eshte ne gjendje aktiviteti mobileri ,mund te sherbeje per cdo lloj akiviteti.Dokumentat t...
Vlorë falas
28/07/2018
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Magazine teke ne shitje ne kompleksin siri. Me siperfaqe 27.5 m2 dhe cmim 12000 euro.
Tiranë falas
28/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri . Me siperfaqe 47.5 m2 dhe cmim 21000 euro.
Tiranë falas
27/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri . Me siperfaqe 47.9 dhe cmim 21000 euro .
Tiranë falas
27/07/2018
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Magazine ne shitje ne kompleksin siri . Me siperfaqe 27.5m2 dhe cmim 12000euro.
Tiranë falas
26/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
SHitet magazina dyshe ne kompleksin Siri .
Tiranë falas
25/07/2018
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
Shitet magazine dyshe ne kompleksin Siri. Me siperfaqe 47.9m2 dhe cmim 21000euro.
Tiranë falas