Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
RENT A ROOM 13/06/2019
RENT A ROOM
SUITA ME QERA FAMILIAR GOLD SILVER
Sarandë 40.00 Euro €
10/06/2019
Pershendetje
Pershendetje nese ka ndonje vajz qe ka interes per punesim ne kosov ne kafeteri si puntore e mire pagesa eshte e mire dhe e sigurt me kontrat pune. Femra duhet te jet e paster mosha 20 deri 40 te jet pa probleme me shtetin. Te wet shkollen e mbaruar te pakten 12 klas . Gjdo gje me marrëveshje ju mir...
Gjakove 1000.00 Euro €
09/06/2019
Mekanik
Kerkoj mekanik gjenerik per makina o me perqindje o me rrog te kenaqur me eksperienc gomisteri konvergjenc gjenerik me paisjet me moderne per nje ofiqin +lokal+lavazh mirpres tel 0683280449 flm
Dibër Kontrolloni me shitësin
22/05/2019
dyqan me qera
Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Siri Kodra, Kompleksi Siri, Tiranë. Ambienti ndodhet në katin sipërfaqësor, ka një sipërfaqe prej 80 m2 plus 16 m2 verande, dyqani jepet hapsire bosh dhe mund te perdoret per çfare do lloj aktiviteti. Zona është në zhvillim, me infrastruktur të lartë. Çmimi pë...
Tiranë 400.00 Euro €
19/04/2019
KURS PER THONJTE PER VETEM 1000 LEKE
SALLON BORA OFRON KURS PER THONJTE PER VETEM 10000 LEKE. OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER MUAJIN PRILL. KURS PARUKERIE VETEM 100 EURO NE MUAJ. 069 66 79 730
Tiranë 10000.00 Lek
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj. 17/04/2019
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj.
Ne jemi agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka 11 vite që është prezente në tregun shqiptar. Ne jemi krenar për sukseset qe kemi arritur si edhe në aftësinë për të ofruar zgjidhje inovative. Shembujt tanë më të mirë janë: • Zhvillim të plotë të markave • Strategji fituese dhe inovative • Parapërga...
Tiranë 50.00 Euro €
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes. 26/03/2019
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes.
🌺Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes🏞 🗓Nisje dt.30.mars & 6.prill. 🐾Udhetim 1 ditor. 👉🏻Grup i konfirmuar per udhetimin e dt.30.mars.👌🏻 âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰Cmimi: 1800 LEK/P 💰Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž...
Tiranë falas
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje 21/03/2019
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje
Kerkoj aksionere qe duan te investojne ne bisnesin e blegtorise stallve te lopeve deleve dhe dhive dhe bujqesise per ne spanje. Fitimet jene te medha ne kete bisnes ketu ne spanje. Leket Jepen dhe meren me nje kontrate noteriale spanjolle. pastaj perqindja ndahet sipas shumes qe ke futur dhe fitimet...
Lushnjë falas
03/03/2019
SALLON BORA,KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTET
KURSE PER PARUKERI DHE ESTETIKE PER THONJTE. MJETET KRYESORE DHURATE. 069 66 79 730
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhim betoni e re 01/02/2019
Linje prodhim betoni e re
Linje prodhimi betoni e re.Kapaciteti 35 m3 ne ore.
Elbasan falas
13/09/2018
Ray Lines Albania ofron Bashkepunim me cdo Zyre sherbimi ne Shqiperi
Ray Lines Albania kerkon bashkepunetor ne cdo qytet te Shqiperise per informacionet lidhur me reklamimin e pronave nga Individe ose Kompani qe merren me ndertimin. Bashkepunimi eshte me Komisione. Bashkepunetoret duhet te kene nje licence te tyren aktive, zyre ose ambjent ku zhvillojne biznesin e ty...
Tiranë falas
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta 30/08/2018
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta
Landscaping and Garden Services in Albania Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per... --- Projekte ---Zbatim --- Realizim ---Lulishte --- Parqe --- Hotele --- Oborre --- Vila --- Sthtepia private --- Tendera --- Instuticione shtetrore --- Fabrika --- Restaurants --- Lokale...
Tiranë falas
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx 02/08/2018
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx
Hello every1 jam 27 vj,i ardhur nga londra dhe kerkoj shoqerine e 1 hot Mami a.k.a MILF.. £ not a problem. Viber 00447455194412
Tiranë falas
15/07/2018
Jam femer,ofroj fizioterapi per njerez vertet ne nevoj.Faleminderit
Jam femer,ofroj masazhe e fizioterapi neper shtepia . Fizioterapia,normal qe eshte me pages,po per cdo informacion,me lini kontaktin ne modul dhe ju kontaktoj direkt une . Per cdo paqartesi kontaktojme te numri qe do lini ne modul. Jeni te mirpritur . Cdo gje serioze , e perpikte , kerkoj seriozitet...
Tiranë falas
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 09/07/2018
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe email : [email protected] web: www.targaime.com
Tiranë falas
04/06/2018
Kerkoj vajze
Kerkoj vajza per lidhje zerioze oseper seks
Lezhë falas
Propozimet e huase 03/05/2018
Propozimet e huase
Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 3% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vetem ata qe kane veshtiresi financiare dhe ato te refuzuara...
Skenderaj falas