Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhim betoni e re 01/02/2019
Linje prodhim betoni e re
Linje prodhimi betoni e re.Kapaciteti 35 m3 ne ore.
Elbasan falas
13/09/2018
Ray Lines Albania ofron Bashkepunim me cdo Zyre sherbimi ne Shqiperi
Ray Lines Albania kerkon bashkepunetor ne cdo qytet te Shqiperise per informacionet lidhur me reklamimin e pronave nga Individe ose Kompani qe merren me ndertimin. Bashkepunimi eshte me Komisione. Bashkepunetoret duhet te kene nje licence te tyren aktive, zyre ose ambjent ku zhvillojne biznesin e ty...
Tiranë falas
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta 30/08/2018
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta
Landscaping and Garden Services in Albania Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per... --- Projekte ---Zbatim --- Realizim ---Lulishte --- Parqe --- Hotele --- Oborre --- Vila --- Sthtepia private --- Tendera --- Instuticione shtetrore --- Fabrika --- Restaurants --- Lokale...
Tiranë falas
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx 02/08/2018
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx
Hello every1 jam 27 vj,i ardhur nga londra dhe kerkoj shoqerine e 1 hot Mami a.k.a MILF.. £ not a problem. Viber 00447455194412
Tiranë falas
15/07/2018
Jam femer,ofroj fizioterapi per njerez vertet ne nevoj.Faleminderit
Jam femer,ofroj masazhe e fizioterapi neper shtepia . Fizioterapia,normal qe eshte me pages,po per cdo informacion,me lini kontaktin ne modul dhe ju kontaktoj direkt une . Per cdo paqartesi kontaktojme te numri qe do lini ne modul. Jeni te mirpritur . Cdo gje serioze , e perpikte , kerkoj seriozitet...
Tiranë falas
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 09/07/2018
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe email : [email protected] web: www.targaime.com
Tiranë falas
04/06/2018
Kerkoj vajze
Kerkoj vajza per lidhje zerioze oseper seks
Lezhë falas
Propozimet e huase 03/05/2018
Propozimet e huase
Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 3% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vetem ata qe kane veshtiresi financiare dhe ato te refuzuara...
Skenderaj falas
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania 18/04/2018
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania
Novità assoluta... Nuovo progetto partnership Per ampliamento nostra rete commerciale Ricerchiamo call center attivi nella vendita telefonica, per affidare mandato diretto luce e gas. Offriamo: - Acconti OK inserito - provvigioni ai massimi livelli - pagamenti mensili - gare e bonus su produzione -...
Tiranë falas
shitje aktiviteti i nje farmacie 15/04/2018
shitje aktiviteti i nje farmacie
TIRANE SHITET PER ARSYE EMIGRIMI AKTIVITETI I NJE FARMACIE. CMIMI ESHTE I ARSYESHEM. KONTAKT 0673571820
Tiranë falas
15/04/2018
shitje aktiviteti i nje farmacie
**.. TIRANE: Shitet per arsye emigrimi aktiviteti i njefarmacie Cmimi eshte i arsyeshem per blersin. Kontakt :0673571820
Tiranë falas
15/04/2018
shitje aktiviteti i nje farmacie
TIRANE: Shitet per arsye emigrimi aktiviteti i njefarmacie Cmimi eshte i arsyeshem per blersin. Kontakt :0673571820
Tiranë falas
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER KORCE ALBANIA SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLAST 09/04/2018
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER KORCE ALBANIA SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLAST
SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAMASH, ENE TE NDRYSHME TRANSPARENTE DHE JO, BANJO FEMIJESH ETJ, MAKINERIA ESHTE MODERNE ME VAKUMIN ME TE MADH DHE ME TE MIRE G...
Korçë falas
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VACUM 08/04/2018
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VACUM
SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAMASH, ENE TE NDRYSHME TRANSPARENTE DHE JO, BANJO FEMIJESH ETJ, MAKINERIA ESHTE MODERNE ME VAKUMIN ME TE MADH DHE ME TE MIRE G...
Korçë falas
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER 07/04/2018
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER
SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE GJITHA PECIKLLAZEVE NGA 1mm-6mm trashesi. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE, KABINA DHE PLLAKA DUSHI ME KAPACITET 100 cop NE 8 ORE. MAKINERIA ESHTE PROFESIONALE INDUSTRIALE ME DIMENSION PUNE 2m-1m. E PERSHTATSHME PER CDO PRODHIM SI DHE PER TABELA REKLAMASH. E...
Korçë falas
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER 07/04/2018
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER
SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE GJITHA PECIKLLAZEVE NGA 1mm-6mm trashesi. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE, KABINA DHE PLLAKA DUSHI ME KAPACITET 100 cop NE 8 ORE. MAKINERIA ESHTE PROFESIONALE INDUSTRIALE ME DIMENSION PUNE 2m-1m. E PERSHTATSHME PER CDO PRODHIM SI DHE PER TABELA REKLAMASH. E...
Korçë falas
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM 07/04/2018
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM
SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAMASH, ENE TE NDRYSHME TRANSPARENTE DHE JO, BANJO FEMIJESH ETJ, MAKINERIA ESHTE MODERNE ME VAKUMIN ME TE MADH DHE ME TE MIRE G...
Korçë falas