Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
25/08/2019
Kerkojn staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punesoje kamarjere , banakjere dhe manaxhere paga e kenaqshme mosha 25 deri me 45 vjec 0695826780
falas
Kerkohet Xhenerik me eksperience 16/08/2019
Kerkohet Xhenerik me eksperience
Servis Visi kerkon Xhenerik me eksperience mosha nga 20-40 vjec puna fillon pas 26 gusht (pas pushimeve) 069 819 8888
Tiranë 123.00 Euro €
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE 12/08/2019
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE
Përshkrimi Xheli lubrifikant ofron rehati maksimale, lubrifikim ideal dhe hidratim për shkak të koncentrimit të lartë të acidit hialuronik. Nivele të larta të acidit succinic rrit efektin e një kompleksi ushtrimesh që synojnë zgjerimin e penisit. Xheli ka një cilësi të këndshme dhe të butë, pa ngjit...
Prishtine 50.00 Euro €
11/08/2019
Kerkoj nje puntore!
Pershendetje, kerkoj nje puntore per te mirmbajt dhe ujit lulet si dhe per te shitur, perferohet sado pak te ket ekspirjenc por nuk esht shum e rendsishme sepse nese te pelqen puna do trajnohesj, per me teper info kontaktoni ne nr 0685778888 ju flm?
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Pune nga shtepia 09/08/2019
Pune nga shtepia
Deshironi te keni nje pune qe nuk ju kerkon lodhje apo orar dhe vend te caktuar? Kjo eshte zgjidhja qe prisnit. Me thjesht nje telefon ose kompjuter mund te fitoni qindra dollare per sa me shume ore te shpenzoni me teknologjine. Pa lodhje dhe pa nevoje per investim thjesht ju nevojitet kohe. Regjist...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane 05/08/2019
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane
Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune. Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke shper...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane 05/08/2019
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane
Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune. Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke shper...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze 05/08/2019
Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze
Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune. Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke shperb...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
05/08/2019
Kamarjere femer
Kerkojm kamarjere femer per te punuar ne zvicerr. Kontakto ne Whatsapp +41792879069
Zvicer Kontrolloni me shitësin
04/08/2019
Holland! Kerkoj Pastruese per pune te vogla ne nje shtepi qe mirembahet cdo dite!
Kerkoj nje zonje per mirembajtjen e shtepise per nje kohe 3 mujorshe ne Holland .ne shtepi jemi 3 persona une dhe 2 femijet(me femijet merrem vete) Jemi njeres shume te thjesht dhe te mire , puna me hap te lehte pa u lodhur do jete 5 dite ne jave nga ora 09:00 deri ne 15:00 fundjava pushim. Do sheti...
Tiranë 1500.00 Euro €
31/07/2019
Kerkoj pastruse
Kerkoj 1 pastruse per 2 ore ne dite Nr 0672362265
Tiranë 150.00 Lek
30/07/2019
Kerkoj Puntore mbi 30 Vjeqare
Pershendetje. Kerkoj nje ndihmes, per nenen time. Vendi eshte 10 Kilometra prej Gjakove. Ne Kosove Per me shum informacione, edhe per pagesen ju lutem me kontaktoni per whats app. +41792301035 Tfala, Prenka
300.00 Euro €
2kCompany 23/07/2019
2kCompany
2kCompany Kerkon Staff . Njohes mjaft te mire te gjuhes italiane e shkruar dhe e folur . (Jo Call-Center) Tel : +355684376576
Tiranë 350.00 Euro €
22/07/2019
Kerkojm Urgjent Kujdestare per Femi ne Gjermani
Kerkojm nje Kujdestare per dy vajzat tona binjake 3 vjeqare. Nese ju jeni: * e dashtun me femi * shum e qet dhe e paster * Nuk keni Pression nga jasht * jeni kreative dhe besnike * dhe ne moshen mes 25-35 vjeqare Athere kontaktoni per ma shum imformata ne Viber ose WhatsApp +491744527905
Gjermani Kontrolloni me shitësin
16/07/2019
Edukatore Parashkollori
Kerkohet Staf 'Kopshti Smile': -Nje Edukatore me Parashkollor . -Nje Edukatore per grupin e 2-te(3-4 vjecar). Te kete eksperience pune te meparshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr.:0693786301.
Kontrolloni me shitësin
Looking to Hire Wordpress Developer! 15/07/2019
Looking to Hire Wordpress Developer!
WordPress Developers are responsible for both back-end and front-end development, including creating WordPress themes and plugins. They have different programming skills such as namely PHP, HTML5, CSS3, and JavaScript. They have also understanding of aesthetics (understanding element arrangements on...
Tiranë falas
Tirane, ofroj vend pune part time Shitje Bileta Avioni BestflyTickets.com 12/07/2019
Tirane, ofroj vend pune part time Shitje Bileta Avioni BestflyTickets.com
Bestflytickets.com eshte nje Agjensi qe merret me shitje te Biletave te Avionit, Rezervime Hoteli ne version Online dhe jo Local! Kerkoj Bashkepunues ne kete sistem qe une kam ndertuar! Kryesisht puna juaj konsiston ne Sjelljen e trafikut, vizitorit ne Webfaqe! Teknisht eshte pune SEO - Mirembajtie ...
Tiranë falas
10/07/2019
Parukeri Estetik
Parukeri estetik Mira, kerkoj 3 fizoterapiste dhe 2 mesazhjere te ken mbi 1 -2vjet eksperienc pune dhe nje parukjere ti dij t gjitha procestet e punes t parukeris t ket mbi 5 vjet eksperinec pune kush esht e interesuar t kontaktoj n kte nr tel 0688858824
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie 10/07/2019
Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie
Kompani Greke që ofron shërbime të pastrimit, higjienës dhe mirëmbajtjes në zyra, spitale, hotele,fabrika, dyqane që kërkojnë të rekrutojnë për punësim të drejtpërdrejtë:Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie për punësim të përhershëm / me orar të pjesshëm, në Athinë dhe në mbarë Greqinë. Falas us...
Greqi Kontrolloni me shitësin
08/07/2019
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare
Une jam duke kerkuar per nje ndihmes, per nenen time. vendi i punes eshte 10 Kilometra prej Gjakoves / kosove Per me shume informacione, ju letem me kontaktoni direkt whats app +41 79 230 10 35 Pershendetje Prenka
Lezhë 200.00 Euro €
Kerkojme kamarjer/e 05/07/2019
Kerkojme kamarjer/e
Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamarier/e-Banakier/e (Femer/Mashkull).Qe ti kryeje te dyja pozicionet. Adresa:Ne Fund Te Rruges:”Jordan Misja” Sapo Zbret Nga Stacioni I Fundit I Autobuzit Pagesa:25.000 Lek/Muaj + Siguracione 0697741327
Tiranë 25.00 Lek
02/07/2019
Kerkohen punetore prodhimi
Kerkohen punetore prodhimi ne nje linje perpunimi e ambalazhimi uji
Tiranë 30000.00 Lek
01/07/2019
ofroj pune masazhjere
ofroj vend pune masazhjere me eksperjence kushte te mira pune paga e kenaqeshme
Tiranë 300.00 Euro €
30/06/2019
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare -
Unë jam duke kërkuar për një ndihmës, për nënën time. vendi është 10 kilometra prej Gjakove. Fillimi punes - direkt. Për më shumë informacion, ju lutem më kontaktoni. whats app! 0041796067000
Kukës 200.00 Euro €