Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
22/10/2019
kerkoj kujdestare per femij
Pershendetje me vyn urgjentisht nje dado per femij ajo duhet te jet 35-50 vjet Detajet i bisedojm me telefon me dadon
Kontrolloni me shitësin
20/10/2019
Kërkoj punë
Jm nga vlora edhe kërkoj pune
Vlorë 30000.00 Lek
17/10/2019
Kerkohet vajze promocion
Pershendetje kerkohen dy vajza per promocion, mundesisht shoqe page e kenaqshme. Per me shume te kontakojne
400.00 Euro €
Ofroj pune per femra 16/10/2019
Ofroj pune per femra
Pagesa 5_10 mij € ne muaj vetem te interesuarat korrekte dhe serioze te kontsktojne puna eshte ne europe. Kush eshte e intereduar te kontaktoj ne email [email protected]
10000.00 Euro €
15/10/2019
Kerkoj kujdestare
Pershendetje jem familje serioze e po kerkoj ni femen serioze per dy qunat te mij se mi kshyrin sa jemi ne ne orar punes jam interessuar per ni femne se munet me ardh gjdo 3 muj per fmit e mij nese jeni te interessuar me kontaktoni ne kez nummer Nese je interessuar per pun si kujdestare me kontaktoo...
Lezhë 500.00 Euro €
08/10/2019
Kerkojm 2 Kujdestare
Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu t...
500.00 Euro €
08/10/2019
Kerkojm 2 Kujdestare
Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu t...
500.00 Euro €
05/10/2019
Dado, Zvicerr
Kerkojm nje Dado per djalin ton 4 vjeqar, per punet e shtepis dhe pergaditjen e ushqimit. Dado duhet te jet e dashur dhe e sinqert dhe nga mosha 25 deri ne moshen 45! Lajmrohu ketu: [email protected]
Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
Kerkojm dado 0041762675589
Kerkojm dado urgjent 0762675589
Zvicer Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
Kerkojm dado
Kerkojm dado ne zvicer urgjent
Kontrolloni me shitësin
21/09/2019
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri Rroge + kushte te mira pune Te interesuarat te kontaktojne ne 0682066377
Tiranë 30000.00 Lek
агенти за продажба 19/09/2019
агенти за продажба
KEQI GRUP SHPK е водечка италијанска компанија во производи за подобрување на домот, барајќи искусни агенти за продажба за сите македонски градови. Фиксна плата 200 евра + 8% на продажба. Заинтересираните можат да контактираат со нас на: +35544521992 - +00355692040901
Tetove 200.00 Euro €
18/09/2019
****Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen GREKE
TELEMARKETING Flet nje nga gjuhet e huaja: - Italisht - Anglisht - Gjermanisht - Greqisht Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t�u rritur profesionalisht dhe ekonomikish...
400.00 Euro €
09/09/2019
Kerkohet recepsionist hoteli
Kerkohet recepsionist per Emerald Hotel. Turni i II 14:00 - 22:00 . Preferohet me eksperience ne kete profil. Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane jane kusht i domosdoshem. Nr kontakti: 0689026483 [email protected]
Tiranë 30.00 Lek
07/09/2019
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA Korporata azean ("Bazean") është një kompani private e kapitalit të shtuar nga teknologjia që përdor të dhëna dhe analiza për të udhëhequr vendime të rëndësishme investimesh në sektorin e energjisë. Ne përfitojmë nga te...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada
/ konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada Ne jemi në kërkim të një punonjësi të zyrës për t'u bashkuar me ekipin tonë! Ky është një pozicion i nivelit të hyrjes. Ju do të informoni menaxherin tonë të zyrës drejtpërdrejt dhe do të ndihmoni me detyra të ndryshme administrative për ...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
asistent, mekanik në Kanada
asistent, mekanik në Kanada Paga 26.37 dollarë në orë Kushtet e punës Afati ose kontrata (përfundimi: nul) Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Punoj jo. 572332 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
koordinator i marketingut në Kanada
koordinator i marketingut në Kanada Paga 55,000.00 dollarë në vit Kushtet e përhershme të punësimit Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Agjensia e vendosjes Punoj jo. 570335 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
arkitekt
arkitekt Hariri Pontarini Architects (HPA) po e zgjeron ekipin e saj. Si një firmë arkitekture me shërbim të plotë të përkushtuar për prodhimin e një pune të qëndrueshme me vlera publike dhe vlera të qëndrueshme kulturore, HPA ka krijuar një reputacion në ndërtimin e marrëdhënieve të forta me klient...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Përkthyes dhe Përkthyes në SHBA
JETA DHE PUNA N KANADA TRANSLATORI
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada Departamenti i Financave ofron udhëheqje financiare, këshilla dhe mbështetje për Korporatën dhe ndihmon me dorëzimin e planit strategjik të Bordit përmes tre degëve: Shërbimet e kontabilitetit dhe të ardhurave, Financat dhe investimet e korporatave dhe blerjet....
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit Specialistët e Fushës së Gazit, Inc është një kompani e pavarur e shërbimit të gazit me zyra të vendosura në New York dhe Pennsylvania. Marrëdhëniet shembullore të klientit nxisin rritjen dhe prosperitetin tonë. GFS është e përkushtuar të punojë me siguri, të ketë...
Kontrolloni me shitësin
05/09/2019
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit Industritë e naftës dhe gazit po ndryshojnë, dhe ne po ndihmojmë Konsumatorët të parashikojnë ndryshimin. Bashkohu me një ekip që po punon së bashku me industrinë për të ofruar risi afatgjatë në disa prej tyre projektet më të rëndësishme dhe interesante në botë. Ne ...
Kontrolloni me shitësin
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni. 04/09/2019
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni.
Bleta sh.p.k kërkon të punësojë Teknik Terreni me orar të plotë. Aplikuesi duhet të ketë cilësitë e mëposhtme : Të jetë fleksibël në punën në grup. Eksperienca të mëparshme në këtë pozicion pune përbëjnë avantazh. Të ketë leje drejtimi (kategoria B). Të interesuarit mund të kontaktojnë në: Nr cel 1 ...
Durrës Kontrolloni me shitësin