700.00 Euro €
KerkojmDado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
431 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
KerkojmDado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
431 shikime

Përshkrimi

Pershendetje kerkojm
Nje dado me
Eksperinc per femijet tan vajzat binjake te moshes 5 vjeqe ne mynih te gjermanis . Dado duhet te jet e dashur me femijet . Per ma shum
Info shkruani ne whatsapp 004917662387487 .

Profili i Eleonora

Eleonora
Eleonora Regjistruar për 2+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Eleonora (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Eleonora
  Eleonora
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Mynih, Mynih, Gjermani, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € KerkojmDado nga Eleonora