700.00 Euro €
Kerkojm Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
820 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkojm Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 1 vit më parë
820 shikime

Përshkrimi

Pershendetje Kerkojm nje Dado me eksperinc per vajzat tana te moshes 5 vjeqe ne gjermani .dado duhet te jete e dashur me fmit te jete higjenike ta ket mendjen te Puna .dado duhet te beh pregaditjen ushqimit te Pakten per femijet dhe Edhe Punet e shtepis . Per Ma shum Info shkruani ne numrin +4915175331523

Profili i Emmaenna

Emmaenna
Emmaenna Regjistruar për 4+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Emmaenna (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Emmaenna
  Emmaenna
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ebersberg, Ebersberg, Gjermani, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkojm Dado nga Emmaenna