Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkojm Dado/Babysitter Urgjente!!!!

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
746 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkojm Dado/Babysitter Urgjente!!!!

Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
746 shikime

Përshkrimi

Urgjente!!! Kerkojm Dado

Perkujdesja per tre femije. Mosha e dado 35 deri 55, te jet e qet, me experienc pune e dashur dhe e vaksinuar.
Paga Mujor 800 fr.
per me shum me kontakto ne 0041782056177

ju faleminderit

Profili i Jeta

Jeta
Jeta Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Jeta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Jeta
  Jeta
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zyri, Zvicer, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkojm Dado/Babysitter Urgjente!!!! nga Jeta