340.00 Euro €
2 vajza

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
483 shikime
Nuk ka foto

340.00 Euro €
2 vajza

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
483 shikime

Përshkrimi

Kerkojm 1/2 vajza per ndarje qeraje. Aktualisht jetojmë 2 motra dhe qeraja është 40.000 lek (katerqind mije leke).Shtepia ndodhet tek Bulevardi Zogu 1,tek pallati i postes perball Colombos. Kerkohen te jene korrekte dhe te komnuikueshme..Te interesuarat tna kontaktojne ne nr tel 0696777753! Faleminderit.

Kontaktoni Migena (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Migena
  Migena
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Zogu 1, Bulevardi Zogu 1, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  340.00 Euro € 2 vajza nga Migena