35.00 Lek
Te afte ne elektike

Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
231 shikime
Nuk ka foto

35.00 Lek
Te afte ne elektike

Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
231 shikime

Përshkrimi

Subjekti Class ashensor kerkon te japi nje fryme te re dhe me te gjere sherbimeve te cilat ajo mbulon ndaj kerkon te zgjeroj stafin e punes . Kerkohen persona te cilet kane aftesi ne fushen e elektrikes .
Kriteret qe duhet te plotesojne :
-Te kene aftesi te mira ne fushen e elektrikes
-Te jete rezident ne Tirane
-Te jete i ne moshen 20-30 vjec
-Eksperienca me ashensoret perben favor . Numer kontakti 06820w7948

Kontaktoni Enkeledi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Enkeledi
  Enkeledi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Selite E Vogel, Tirane, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  35.00 Lek Te afte ne elektike nga Enkeledi